+ Reply to Thread
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 185 of 185

Thread: Detaliu kainos

Plepantis KOLEGA's Avatar
    Thanks
    0
    Images
    3
    Sveiki, yra teke kam nors keistis priekinius amortizatorius? Tiburon 2006 2l pas mane, kai paskaiciavo servise, vieno amortizatoriaus kaina 900lt sake, automatiskai reikia keisti 2vnt + darbas-kosmosas kazkoks...

Veteranas
    kulkosvaidis's Avatar
    Thanks
    0
    pasuk arba rasyk i PM, suderinsim uz realia zmogiska kaina Nes cia tai ne zemeje, o kosmose greiciausiai tau keistu tuos amortizatorius
    865774224 Raimis
    Last edited by kulkosvaidis; 18th June 2014 at 15:13.

Ekspertas
    tib's Avatar
    Thanks
    5
    Images
    141
    lirostoj berods 320 nauji tiksliau galetu papasakoti gryzli bet jis berods atostogu nuo kitos savaites iseina o as tai nesenai restauravau savuosius kaina 100 lt vnt ir metam garantija veiksmas kaune siulu g adresa ir tel galima rasti googlej tik problema kad eile menesi laiko bet kadangi turejau komplekta senu tai tuos nuveziau ir palikau o jau po men jie sudeti ir esu lb patenkintas nes + man juos ir pakietino

Veteranas
    kulkosvaidis's Avatar
    Thanks
    0
    teko ir man pas juos restauruoti, bet tikrai per kietus padare ir minkstesnio varianto sako negali padaryti, tad kas nori minkstumo kaip originalai geriau nauji amortikai.
    Atsimenu prie -25 kazkada uzsalo man amortikai, buvo kaip vezimas geleziniais ratais, nes originalai dujiniai amortikai buvo, o restoruojant tepalinius sudejo kazkokius neaiskius tai vargsai ir susalo
    Last edited by kulkosvaidis; 25th June 2014 at 14:43.

Naujokas
    Thanks
    0
    Quote Originally Posted by kulkosvaidis View Post
    radiatoriai teko ir man pas juos restauruoti, bet tikrai per kietus padare ir minkstesnio varianto sako negali padaryti, tad kas nori minkstumo kaip originalai geriau nauji amortikai.
    Atsimenu prie -25 kazkada uzsalo man amortikai, buvo kaip vezimas geleziniais ratais, nes originalai dujiniai amortikai buvo, o restoruojant tepalinius sudejo kazkokius neaiskius tai vargsai ir susalo
    Nu geras ;D